لباسکار | خرید لباس کار دوبنده ، شلوار بندی کار در فروشگاه اینترنتی لباسکار آذین در کرج

امروزه شما باید در محل کار خود از لباس کار مخصوص استفاده کنید. بر فرض مثال یک پزشک در محل کار خود از روپوش پزشکی استفاده خواهد کرد و هم چنین یک مهندس هم در محل کار خود از لباس کار مهندسی استفاده می کند. فروشگاه اینترنتی لباسکار آذین تولید کننده انواع لباسکار در کرج میباشد، برای خرید و اطلاع از قیمت انواع لباسکار بادگیر ، لباس کار دوبنده ، شلوار بندی کار ، کفش ایمنی و تیشرت کار با لباسکار آذین در تماس باشید.

معرفی انواع لباسکار و ویژگی و خرید آنها

لباس‌کار از آسیب دیدن لباسهای شما در زمان انجام کار و آسیب دیدن قسمتهای مختلف بدن شما جلوگیری خواهد کرد. لباس کار هم مانند سایر پوشاک انواع مختلفی دارد و با توجه به هر فصل سال شما می توانید لباس کلر مربوط به آن فصل را استفاده نمایید.لباس کار هم مانند تمامی لباه ها دارای انواع گوناگونی می‌باشد. نوع این لباس با توجه به کارتان تغییر خواهد کرد.در صورتی که آگاهی لازم درباره  خرید لباس کار ندارید هرگز نگران نباید، ما در این مطلب شما را با انواع لباس کار و نکات مهمی که هنگام خرید لباس کار باید به آن ها توجه کنید، آشنا خواهیم کرد.

لباسکار مهندسی

لباسکار مهندسی بیشتر در کارگاه ها کاربرد دارد. این لباس به صورتی طراحی شده که به وسیله آن می توان مهندسین را از افراد معمولی در محل کار شناسایی کرد.

جلیقه ایمنی

جلیقه خبرنگاری یا ایمنی برای مشاغلی مانند خبرنگاری، جنگل بانی، محیط بان و غیره مناسب خواهد بود.

لباس‌کار یکسره

این لباس به دلیل یکسره بودن به خوبی روی بدن قرار می گیرد، و برای مشاغلی که ابزار زیادی داخل جیب قرار می دهند مناسب است. این لباس بیشتر برای مشاغلی مانند نجاری، کارگاه های ام دی اف، کارگاه های جوش کاری و… به کار میرود.

روپوش پزشکی

کادر درمان برای محافظت از بدن خود در مقابل این عوامل بیماری زا مستلزم به پوشیدن روپوش هستند. پزشک ها به دلیل اینکه در محلی کار می کنند، که معمولا اطراف آن ها دارای مقادیری زیادی میکروب، باکتری و ویروس است، و به راحتی روی لباس قرار می گیرند.

لباس‌کار دوبنده

 این نوع لباس برای مشاغلی مانند تعمیر لوازم خانگی، برق کار های ساختمان، کناف کار ها و… به دلیل داشتن دو بند روی روش به جای آستین دست شما را برای کار کردن باز تر می گذارد و نسبت به مدل های قبلی شخص در آن راحتی بیشتری خواهد داشت.

لباس‌کار ضد آب

لباسکار معمولا دارای کلاه می باشند که علاوه بر جلوگیری از خیس شدن بدن از خیس شدن سر و موها هم جلوگیری می کنند. این نوع لباس برای شغل های تاسیساتی، لوله کش ها، کارگران اتفاقات آب ، استخرهای پرورش ماهی و مشاغلی که ممکن است آب روی بدن آن ها پاشیده شود استفاده میشود.

نکات مهم و کاربردی هنگام خرید لباس‌کار

در صورتیکه کار شما طوری است که به فعالیت بدنی زیادی دارید، دور لباس های نایلونی را خط بکشید زیرا حتی در فصل زمستان هم درون آن ها عرق خواهید کرد. به نوع دوخت لباس هم توجه داشته باشید، از روی کیفیت دوخت می توانید به کیفیت لباس پی ببرید. همیشه لباس‌کار خود را مناسب با فصل انتخاب کنید، مثلا در زمستان به سراغ خرید لباس‌کارهایی بروید که دارای کاپشن هستند. شما با توجه به نوع شغل خود می توانید لباس مورد نظر کار خود را انتخاب کنید. همان طور که در قسمت قبل توضیح داده شد، لباس کار انواع مختلفی دارد، برای مثال روپوش پزشکی یا لباس کار مهندسی که هر کدام از مدل ها به صورت کامل توضیح داده شد.

اولین چیزی که هنگام خرید لباس کار باید به آن توجه داشته باشید قیمت آن می باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب دارد. ابتدا میزان بودجه را برای خرید لباس مشخص کنید. زمانی که میزان بودجه مشخص شود انتخاب شما راحت می شود، زیرا خیلی از مدل ها خود به خود حذف می شوند. مهم ترین اصل در انتخاب لباس‌کار میزان راحتی آن می باشد. هرچه درون لباس‌کار احساس راحتی بیشتری داشته باشید، موقع کار کردن کمتر خسته خواهید شد.

فروشگاه لباس کار آذین

لباسکارهای تولید و عرضه شده توسط شرکت آذین همراه با ضمانت و کیفیت می‌باشند. استفاده از لباس کار امری بدیهی است و همه کارکنان می‌بایست از لباس‌کار حین فعالیت و کار کردن در طول روز استفاده نمایند. در زمینه تولید انواع لباسکار دو بنده ، شرکت‌های زیادی فعالیت دارند اما تعداد محدودی از آنها کیفیت و ایمنی را پس از فروش لباسکار ، ضمانت می‌کنند. آذین، فروشگاهی مطمئن برای خرید لباسکار مهندسی ، پزشکی ، صنعتی ، جین و… در کرج است.

برای خرید و اطلاع از قیمت لباسکار بادگیر ، لباس کار دوبنده ، شلوار بندی کار ، کفش ایمنی و تیشرت کار با کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی لباسکار آذین در کرج تماس بگیرید.

لباسکار آذین تولید کننده انواع مانتو کار اداری و لباسکار بادگیر ، لباس کار دوبنده ، شلوار بندی کار ، کفش ایمنی و تیشرت کار در کرج .

ما را در صفحه رسمی اینستاگرام فروشگاه لباس کار آذین دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *