تولید لباسکار | لباس کار دوبنده ، شلوار بندی کار در فروشگاه لباسکار آذین در کرج

امروزه داشتن لباسکار مناسب در محل کار امری ضروری میباشد. لباسکار در دسته وسایل حفاظتی قرار دارد. کارکنان باید با لباس کار مناسب در محل کار حضور داشته باشند. در این مطلب به معرفی مراحل تولید و دوخت لباس کار میپردازیم. فروشگاه اینترنتی لباسکار آذین تولید کننده انواع لباسکار در کرج میباشد، برای خرید و اطلاع از قیمت انواع کفش ایمنی ، لباس کار دوبنده ، شلوار بندی کار ، دستکش ایمنی کار و تیشرت کار با لباسکار آذین در تماس باشید.

معرفی مراحل دوخت و تولید لباسکار ایمنی

برای تولید لباسکار با تعداد بالا بهتر است این کار را در کارخانجات بزرگ انجام دهیم. تولید و دوخت لباس کار مستلزم گذراندن مراحلی میباشد. در ادامه مراحل تولید لباسکار را به شما معرفی خواهیم کرد. تولیدی لباسکار آذین تولید کننده انواع لباسکار با کیفیت بالا در کرج میباشد.

دریافت پارچه دوخت لباسکار

در بعضی موارد امکان دارد  پارچه در شمع‌ها، کیسه‌ها یا لوله‌های پلاستیکی مرکزی قرار داشته باشند. علاوه بر آن فرمهای پارچه ای، همه آنها در ظروف حمل و نقل غول پیکر تحویل می شوند که جهت تخلیه بار به لیفتراک نیاز خواهد بود. پس از ذخیره سازی  پیچ و مهره های پارچه ای در انبار توسط کارگران، پارچه های وارد شده از مکانی جدا از پارچه های تولیدی تعبیه میشوند.

ایجاد طرح و برش فرم

بر اساس نوع پارچه و اندازه سفارش لباس ، تعداد کاغذها مشخص میشوند. آنها الگوهای پارچه را روی سطح پخش شده روی سیستم برش رایانه ای میگذارند. در نتیجه پایان یک فرم لباس در شکل دلخواه است.پس از اتمام کار با شستشوی پارچه ، کارگران آنها را به صورت تکه های یکنواخت برش داده و برای پخش شدن به مراحل برش پهن کردند. افزایش ممکن است توسط یک سیستم کنترل شده توسط رایانه صورت گیرد. مرحله پخش اولیه برای تشخیص نقص پارچه، بررسی کشش و شل شدن و اطمینان از تراز صحیح هر پارچه خواهد بود.

تخمگذار پارچه

برای خاص تر بودن ، چندین قانون وجود دارد که اطمینان حاصل می کند پارچه کاملاً استفاده شده و باعث صرفه جویی در هزینه می شود. ابتدا کارگران قطعات بزرگ و کوچکتر را مرتب می کنند. تکه‌های کوچکتر می توانند دقیقاً درون آن قرار بگیرند تا پارچه مورد استفاده در فرآیند ذخیره شود. این عمل به صرفه جویی در هزینه شما کمک می کند زیرا کار باعث صدها لایه خواهد شد.

  • قطعات در لبه چین قرار می گیرند.
  • الگو روی دانه مناسب قرار می گیرد.
  • طول لباس باید موازی با لبه پارچه باشد.
  • بررسی ها و نوارها مطابق با درزها است.
  • مراحل تخمگذار در سمت اشتباه پارچه انجام می شود.

تولید لباسکار | لباس کار دوبنده ، شلوار بندی کار در فروشگاه لباسکار آذین در کرج

 برش پارچه

برای تکمیل مراحل برش از یک دستگاه برش با چاقوی مستقیم و تیز استفاده می‌شود.برش مهمترین اقدامی است که در اتاق برش اتفاق می‌افتد. پس از اتمام کار با گسترش، تخمگذار، علامت گذاری، کارگران مرحله مهم برش را ادامه خواهند داد. به عنوان یک جمله رایج وقتی بریده شد، دیگر برنخواهی گشت و این جمله دقیقاً تنها قانون اتاق برش را توصیف می کند. فرض کنید اگر در هنگام برش مشکلی ایجاد شده، روند خیاطی تحت تأثیر قرار گرفته و نتیجه نهایی نیز تأثیر می‌گذارد.

دوخت و تولید لباسکار

تمام قطعات لباس در اندازه، رنگ و مقدار جمع شده و سپس برای مرحله بعدی دوخت یا دوخت آماده می‌شوند. اصولاً این فرآیند توسط کارگران چرخ خیاطی انجام می‌شود. آن‌ها را با بسته‌های قطعه ای برش خورده و همان قسمت از لباس را می دوزند سپس آن قسمت را به کارگر بعدی منتقل می‌کنند تا قسمت بعدی را دوخت. پراتورهای چرخ خیاطی که در خط  تولید کار خواهند کرد.

بسته بندی و حمل و نقل

این مرحله آخر در تولید پوشاک ، جمع کردن کارگران، برچسب، اندازه و بسته بندی لباس بر اساس نیاز مشتری است. همه لباس‌ها در کیسه‌های پلاستیکی محافظ بسته بندی می‌شوند، سپس در جعبه‌های مقوایی قرار گرفته تا آماده ارسال به مرکز مشتریان شوند.

فروشگاه لباس کار آذین

لباسکارهای تولید و عرضه شده توسط شرکت آذین همراه با ضمانت و کیفیت می‌باشند. استفاده از لباس کار امری بدیهی است و همه کارکنان می‌بایست از لباس‌کار حین فعالیت و کار کردن در طول روز استفاده نمایند. در زمینه تولید انواع لباسکار دو بنده ، شرکت‌های زیادی فعالیت دارند اما تعداد محدودی از آنها کیفیت و ایمنی را پس از فروش لباسکار ، ضمانت می‌کنند. آذین، فروشگاهی مطمئن برای خرید لباسکار مهندسی ، پزشکی ، صنعتی ، جین و… در کرج است.

برای خرید و اطلاع از قیمت لباسکار بادگیر ، لباس کار دوبنده ، شلوار بندی کار ، کفش ایمنی و تیشرت کار با کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی لباسکار آذین در کرج تماس بگیرید.

لباسکار آذین تولید کننده انواع مانتو کار اداری و لباسکار بادگیر ، لباس کار دوبنده ، شلوار بندی کار ، کفش ایمنی و تیشرت کار در کرج .

ما را در صفحه رسمی اینستاگرام فروشگاه لباس کار آذین دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *