لباسکار مردانه, مقالات آموزشی

ضرورت استفاده از لباس کار را بدانیم

لباسکار | لباس کار دوبنده ، کاپشن شلوار کار ، تیشرت کار و کفش ایمنی در فروشگاه لباسکار آذین در کرج

به لباسی که با توجه به نوع فعالیت شغلی، شرایط آب و هوایی و سلیقه شخصی فرد در محیط کار کاربرد دارد، لباسکار گفته می‌شود. یکی از دلایل اهمیت استفاده از لباسکار، حفاظت از جان اشخاص و هم چنین کاهش آسیبات ناشی از خطرات احتمالی به هنگام انجام کار خواهد بود. فروشگاه اینترنتی لباسکار آذین تولید کننده انواع لباسکار در کرج میباشد، برای خرید و اطلاع از قیمت انواع کفش ایمنی ، لباس کار دوبنده ، کاپشن شلوار کار ، دستکش ایمنی کار و تیشرت کار با لباسکار آذین در تماس باشید.

معرفی نکات فنی لباس کار و ضرورت استفاده از آن

از  لباسکار برای یکدست شدن پرسنل کاری ، شناسایی آنان از سایرین افراد، آراسته و منظم ساختن افراد از ضرورت استفاده از لباسکار خواهد شد. هم زمان با افزایش رقابت در عرضه محصولات یا خدمات و همچنین پیشرفت های چشم گیر در صنعت چاپ لباسکار، امروزه کمتر سازمانی از فضای مناسب پشت لباس جهت معرفی محصولات و خدمات خود استفاده نخواهد کرد.

نکات فنی لباسکارمناسب

تمامی لباسکار های تولیدی دارای نکات فنی مهمی بوده که دقت در آن، انتخاب را برای هر کارفرمایی راحت خواهد کرد. یک لباس کار خوب باید در ابتدا از پارچه با کیفیت و با حداقل پلی استر تولید شده باشد که با لمس پارچه و براقی آن میتوان از آن مطلع شد . همچنین تثبت رنگ و عدم آبروی پارچه نیز باید مورد بررسی قرار گیرد.

قبل از بررسی کردن دوخت لباس ، بهتر از استاندارد بودن سایز لباسکار مطمئن باشیم که استاندارد باشد. توجه به این موضوع بسیار مهم از شکافتن در ناحیه درز هایی لباس جلوگیری میکند. مقدار مصرف پارچه برای کاپشن و شلوار کار حداقل 290 سانتیمتر می باشد. در مرحله بعد دوخت لباسکار باید بررسی شود که در گذشته بصورت تک دوخت بوده که در حال حاضر حداقل 2 دوخت و در اکثر لباسکارها بصورت 3 دوخت تولید می شود. همچنین ریز بودن درجه دوخت لباس در زیبایی و استحکام لباس کار تاثیر گذار خواهد کرد.

ضرورت وجودلباسکار

نوع جنس لباسکار با توجه به دلایل گوناگونی مانند وضعیت جوی و آب و هوا(سرما وگرما) و چه ساعاتی از شبانه روز (کار کردن در تاریکی و روشنی) وهمچنین رنگ لباسکار نیز بسیار مهم می باشد؛ برای مثال کارگران راه سازی که در هنگام شب در جاده ها کار می کنند باید با لباسکار هایی با رنگهایی که مورد توجه رانندگان قرار می گیرد تا از وقوع تصادفات و آسیب رسیدن به افراد پیشگیری خواهد کرد.  لباس کار به منظور جلوگیری ازحوادثی مانند ضربه و جلوگیری از سوختن و احتراق وبرق گرفتگی و در کل از این قبیل حوادث و اتفاقات احتمالی بسیار ضرورت دارد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

لباسکار | لباس کار دوبنده ، کاپشن شلوار کار ، تیشرت کار و کفش ایمنی در فروشگاه لباسکار آذین در کرج

قیمت خریدلباسکار

لباسکار با توجه به جنس، مدل، دوخت و کیفیت پارچه به کار رفته در آن دارای قیمت گوناگون میباشد. شما میتوانید انواع لباسکار را با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان از فروشگاه اینترنتی لباسکار آذین خریداری کنید. جهت اطلاع از قیمت و خرید انواع لباسکار در کرج با فروشگاه اینترنتی لباس کار آذین در تماس باشید.

فروشگاه لباس کار آذین

لباسکارهای تولید و عرضه شده توسط شرکت آذین همراه با ضمانت و کیفیت می‌باشند. استفاده از لباس کار امری بدیهی است و همه کارکنان می‌بایست از لباس‌کار حین فعالیت و کار کردن در طول روز استفاده نمایند. در زمینه تولید انواع لباسکار دو بنده ، شرکت‌های زیادی فعالیت دارند اما تعداد محدودی از آنها کیفیت و ایمنی را پس از فروش لباسکار ، ضمانت می‌کنند. آذین، فروشگاهی مطمئن برای خرید لباسکار مهندسی ، پزشکی ، صنعتی ، جین و… در کرج است.

برای خرید و اطلاع از قیمت لباسکار بادگیر ، لباسکار زنانه ، لباس کار دوبنده ، کاپشن شلوار کار ، کفش ایمنی و تیشرت کار با کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی لباسکار آذین در کرج تماس بگیرید.

لباسکار آذین تولید کننده انواع مانتو کار اداری و لباسکار بادگیر ، لباس کار دوبنده ، کاپشن شلوار کار ، کفش ایمنی و تیشرت کار در کرج .

ما را در صفحه رسمی اینستاگرام فروشگاه لباس کار آذین دنبال کنید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *