لباس فرم اداری | فروشگاه لباس کار آذین تولید کننده انواع کاپشن شلوار کار و تیشرت کار در کرج

لباس فرم اداری در هر ارگانی نشان دهنده‌ی ارزش و احترام آن مجموعه به برندینگ سازمانی خود می باشد. چراکه نخستین چیزی که نظر مراجعه کننده به یک مجموعه را جلب می نماید پوشش کارکنان آن مجموعه و در مرحله بعد نحوه برخورد کارکنان آن می باشد. لباس فرم اداری باید از نظر جنس و طرح از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. هر چقدر کیفیت بیشتر باشد نشان از ارزشی دارد که سازمان شما برای برندینگ خود قائل شده است. در این مقاله به ویژگی های یک لباس فرم اداری مناسب خواهیم پرداخت. فروشگاه اینترنتی لباسکار آذین تولید کننده انواع لباس کار در کرج میباشد، برای خرید و اطلاع از قیمت انواع کفش ایمنی ، مانتو اداری و لباس فرم ، کاپشن شلوار کار ، دستکش ایمنی کار ، لباسکار دوبنده و تیشرت کار با لباسکار آذین در تماس باشید.

ویژگی های لباس فرم اداری

رنگ نخستین چیزی است که نظر افراد را جلب می کند. بطور معمول در طراحی لباس‌فرم‌اداری از رنگ سازمانی و برندینگ سازمان استفاده می شود. شایان ذکر است که در انتخاب جنس لباس‌فرم‌اداری نیز باید دقت ویژه ای شود، زیرا با توجه به استفاده روزانه، کیفیت این لباس ها نیز از اهمیت زیادی برخورداراست. همانطور که می‌دانید سایز در لباس فرم اداری بسیار مهم می باشد، سایز لباس نباید آنقدر تنگ و یا گشاد باشد. اندازه بودن لباس تعیین کننده شیک پوشی پرسنل سازمان و یا شرکت است که باید کاملا جدی گرفته شود. در ادامه به ویژگی های مانتو شلوار اداری و همچنین تاثیر قیمت و کیفیت آن خواهیم پرداخت.

ویژگی های مانتو شلوار فرم اداری

قد مانتو باید کاملا متناسب با قد شخص باشد، معمولا مانتو اداری با قد بلند بهتر می باشد. اگر قد کوتاهی دارید مانتو با برش های عمودی خرج کار، سبب نشان دادن قد بلند شما می شود. سایز مانتو نباید بسیار تنگ باشد، چراکه از راحتی شما در محل کار جلوگیری می‌نماید و راندمان کاری شما را کاهش می‌دهد. ضمن اینکه جنس پارچه مانتو شلوار فرم اداری از اهمیت والایی برخوردار است. لباس کارهایی که از نخ کامل یا با درصد بالای نخ تولید و دوخته می شوند از ایجاد حساسیت پوستی و بوی نامطبوع پیشگیری می‌کنند.

لباس فرم اداری | فروشگاه لباس کار آذین تولید کننده انواع کاپشن شلوار کار و تیشرت کار در کرج

قیمت و کیفیت لباس فرم اداری زنانه

قیمت و کیفیت لباس فرم اداری زنانه به قیمت پارچه، هزینه دوخت  و همچنین هزینه طراحی آن بستگی دارد. قیمت پارچه در تعیین قیمت نهایی لباس فرم اداری نقش اصلی ایفا می کند و تنوع پارچه در هر دو مدل لباس فرم اداری بانوان و آقایان بسیار زیاد است که برخی از پارچه های مورد استفاده در این لباسکار ها به شرح زیر می باشد:

  • پارچه ترگال : از این پارچه در تولید روپوش و لباس فرم اداری زنانه استفاده می گردد که برای فصل تابستان بسیار مناسب می باشد.
  • پارچه فاستونی : از این پارچه جهت تولید شلوار اداری و فرم حراست استفاده می شود که جنس سبک و وزن آن برای تابستان و نوع سنگین آن برای زمستان مناسب خواهد بود.
  • پارچه فیونا : از این پارچه برای تولید مانتو شلوار های اداری مورد استفاده قرار می گیرد که در برابر شست و شو مقاومت خوبی از خود نشان داده است.
  • پارچه تترون : از این پارچه برای تولید پیراهن اداری استفاده می شود.

فروشگاه لباس کار آذین

لباس‌کارهای تولید و عرضه شده توسط شرکت آذین همراه با ضمانت و کیفیت می‌شباشند. استفاده از لباس‌کار امری بدیهی است و همه کارکنان می‌بایست از لباس‌کار حین فعالیت و کار کردن در طول روز استفاده نمایند. در زمینه تولید انواع لباس‌کار دو بنده ، شرکت‌های زیادی فعالیت دارند اما تعداد محدودی از آنها کیفیت و ایمنی را پس از فروش لباس‌کار، ضمانت می‌کنند. آذین، فروشگاهی مطمئن برای خرید لباس‌کار مهندسی ، پزشکی ، صنعتی ، کفش ایمنی ، تیشرت کار در کرج است.

برای خرید و اطلاع از قیمت لباسکار بادگیر ، لباسکار زنانه ، لباس‌کار دوبنده ، کاپشن شلوار کار ، کفش ایمنی ، دستکش ایمنی و تیشرت کار با کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی لباسکار آذین در کرج تماس بگیرید.

لباسکار آذین تولید کننده انواع مانتو کار اداری و لباسکار بادگیر ، لباس کار دوبنده ، کاپشن شلوار کار ، کفش ایمنی و تیشرت کار در کرج .

ما را در صفحه رسمی اینستاگرام فروشگاه لباس کار آذین دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *