لباس کار ضد آتش | فروشگاه لباس کار آذین تولید کننده انواع کاپشن شلوار کار و تیشرت کار در کرج

آیا می دانید لباس کار ضد آتش چیست؟ دارای چه ویژگی هایی است؟ پیش از تصمیم به استفاده از آن باید چه چیزی را بدانید؟ تفاوت آن با سایر لباس های کار چیست؟ چه مزیت هایی دارد؟و…. در این مقاله قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم، بنابراین با ما همراه باشید. فروشگاه اینترنتی لباسکار آذین تولید کننده انواع لباس کار در کرج میباشد، برای خرید و اطلاع از قیمت انواع کفش ایمنی ، مانتو اداری و لباس فرم ، کاپشن شلوار کار ، دستکش ایمنی کار ، لباسکار دوبنده و تیشرت کار با لباسکار آذین در تماس باشید.

آشنایی با لباس کار ضد آتش

لباس هایی که دارای عنوان FR هستند، می توانند تا حدودی از شما در مقابل شعله های آتش محافظت نمایند. این لباس ها از جنس الیافی هستند که زمان قرار گرفتن در معرض آتش به آسانی آتش نمی گیرند و کیفیت مقاومت آنها در برابر آتش با گذشت زمان و شست و شو و ساییدگی از بین نمیرود. بعضی از لباس های مقاوم در برابر شعله از موادی ساخته می شوند که در صورت احتراق، خود خاموش می شوند. اگر با پوشیدن این لباس در معرض شعله آتش قرار بگیرید و لباس شما آتش بگیرد، طبیعتاً این لباس خودش را خاموش خواهد کرد. این توانایی باعث می شود که مخاطب در معرض آسیب دیدگی ناشی از سوختگی قرار نگیرد.

هدف مهم و اصلی طراحی لباس‌کار ضدحریق ، محافظت از افراد در برابر شعله های آتش و گرما می باشد. استفاده از لباس‌کارهای ضدحریق، خطر ابتلا به سوختگی را کاهش می دهند. ضمن اینکه این لباس ها شما را از دریافت سوختگی جدی محافظت می کنند. بنابراین پوشیدن لباس کار ضد آتش در محیط های پرخطر جهت به حداقل رساندن شدت یک آسیب دیدگی ضروری است. تمامی لباس های مقاوم در برابر آتش از یک نوع پارچه ساخته تولید نمی شوند. گزینه های متفاوتی برای این منظور وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارا هستند. تولیدی لباس‌کار نوع پارچه را برای تهیه لباس کار ضدحریق متناسب با نیاز و محیط کار شما انتخاب می نماید.

لباس کار ضد آتش | فروشگاه لباس کار آذین تولید کننده انواع کاپشن شلوار کار و تیشرت کار در کرج

اهمیت پوشیدن لباس‌کار ضد حریق

اگر کارکنان در محیط های بسیار گرم و در معرض شعله های آتش کار فعالیت می کنند، کارفرمایان موظف هستند جهت حفظ امنیت کارکنان خود در برابر آتش برای آنها از تولید کننده لباس‌کار ، لباس‌کار مخصوص و ویژه تهیه کنند. لباس های محافظتی در برابر آتش، کارکنان را از خطرات زمان کار محافظت می کند تا کارکنان بتوانند در آخر روز ایمن و سالم به خانه خود بازگردند. اگر یک کارمند در فضایی کار کند که گرما، سبب آتش سوزی یا صدمات الکتریکی شود، باید از لباس های ضدحریق استفاده کند. این لباس ها به کارکنان کمک شایانی می کند تا درصورتی که ناگهان در وسط شعله آتش، یک قوس الکتریکی یا برخی دیگر از مشکلات حرارتی غیر منتظره دیگر که احتمال ایجاد صدمه را دارند، قرار بگیرند شانس بیشتری برای زنده ماندن داشته باشند.

فروشگاه لباس کار آذین

لباس‌کارهای تولید و عرضه شده توسط شرکت آذین همراه با ضمانت و کیفیت می‌شباشند. استفاده از لباس‌کار امری بدیهی است و همه کارکنان می‌بایست از لباس‌کار حین فعالیت و کار کردن در طول روز استفاده نمایند. در زمینه تولید انواع لباس‌کار دو بنده ، شرکت‌های زیادی فعالیت دارند اما تعداد محدودی از آنها کیفیت و ایمنی را پس از فروش لباس‌کار، ضمانت می‌کنند. آذین، فروشگاهی مطمئن برای خرید لباس‌کار مهندسی ، پزشکی ، صنعتی ، کفش ایمنی ، تیشرت کار در کرج است.

برای خرید و اطلاع از قیمت لباسکار بادگیر ، لباسکار زنانه ، لباس‌کار دوبنده ، کاپشن شلوار کار ، کفش ایمنی ، دستکش ایمنی و تیشرت کار با کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی لباسکار آذین در کرج تماس بگیرید.

لباسکار آذین تولید کننده انواع مانتو کار اداری و لباسکار بادگیر ، لباس کار دوبنده ، کاپشن شلوار کار ، کفش ایمنی و تیشرت کار در کرج .

ما را در صفحه رسمی اینستاگرام فروشگاه لباس کار آذین دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *